ScanMarker Air

ScanMarker Air

5.250 MKD
Шифра на производ: ScanMarker Air
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Скан маркерот е неверојатна алатка за заштеда на време и продуктивност која ви овозможува да го забрзате процесот на сумирање и пишување. Само движете го низ кој било печатен текст и тој веднаш го пренесува тексот во вашиот компјутер, мобилен... Во текстот  можете да додадете, да избришите или да го корегирате. Друга посебност на Смарт маркерот е дека автоматски го преведува текстот , а тоа го прави во многу едноставен начин, додека Вие го скенирате текстот од книгата автоматски се појавува преводот во ворд документ на јазикот што Вие ќе го изберете.  

Од леснотија на употреба до забрзано продолжување, Скан маркерот ја завршува работата - БРЗО!


Карактеристики:

Интегриран текст за препознавање на говорот

Превод  на над 40 јазици

Целосен превод на реченица

Скенирање на слика (ракопис и формула)

Точно и супер брзо снимање на текст

Компатибилен со компјутер, Maк и паметен телефон

Скенира директно во која било компјутерска апликација

Bluetooth ниска енергија (BLE) и USB конекција


ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ЈАВЕТЕ СЕ НА 022 666 758 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Започнавме со работа на вашата интернет продавница Myshop.mk се со цел да ви го олесниме брзото темпо на секојдневниот живот со можност за интернет нарачување и достава на производите до вашата посакувана адреса.

Ви стоиме на располагање за сите прашања на овие две е-маил адреси - sales@sprint-solutions.com, info@sprint-solutions.com, на facebook страната (https://www.facebook.com/myshop.mkd/) или на тел. број  02 2666 758.

Плаќањето е обезбедено со софтвер специјализиран за интернет продавници, овозможено од Комерцијална Банка ад Скопје.

Контакт

  • 02 266 6758
  • sales@sprint-solutions.com info@sprint-solutions.com

Facebook

MyShop © 2021. UKION SHOPS