Тонери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Dragon Toner for  HP P2055/D/DN/ Canon 719H  CE505X/CF280X
Компатибилен за: HP LaserJet P2050 , P2055 , P2055d , P2055DN - Canon I- Sensys LBP - 6680x LBP..
820 MKD
без ДДВ: 695 MKD
Кертриџ Epson T0714 Жолта
Компатибилен со: Stylus DX9400, SX115, SX210, SX215, SX218, SX415, SX515, SX610; Stylus Office BX310..
100 MKD
без ДДВ: 85 MKD
Кертриџ Epson T0712 Сина
Компатибилен со: Stylus DX9400, SX115, SX210, SX215, SX218, SX415, SX515, SX610; Stylus Office BX310..
100 MKD
без ДДВ: 85 MKD
Кертриџ Epson T0713 Црвенa
Компатибилен со: Stylus DX9400, SX115, SX210, SX215, SX218, SX415, SX515, SX610; Stylus Office BX310..
100 MKD
без ДДВ: 85 MKD
Кертриџ Epson T0711 Црнa
Компатибилен со: Stylus DX9400, SX115, SX210, SX215, SX218, SX415, SX515, SX610; Stylus Office BX310..
100 MKD
без ДДВ: 85 MKD
Кертриџ Canon CLI546 Боја
Кертриџ за принтер Canon Pixma MG2550 Три бои: Сина, Жолта, Црвена Бр. на копии: 300 ..
1.000 MKD
без ДДВ: 847 MKD
Кертриџ Canon PG545 Црна
Кертриџ за принтер Canon Pixma MG2550 Бр. на копии: 400 ..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Кертриџ HP 652 Боја
Три бои: сина, жолта, црвена Бр. на копии: 200 ..
900 MKD
без ДДВ: 763 MKD
Кертриџ HP 302 Боја
Три бои: сина, жолта, црвена Бр. на копии: 165 ..
1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
Кертриџ HP 650 Боја
Три бои: сина, жолта, црвена Бр. на копии: 360      ..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD

За нас

Започнавме со работа на вашата интернет продавница Myshop.mk се со цел да ви го олесниме брзото темпо на секојдневниот живот со можност за интернет нарачување и достава на производите до вашата посакувана адреса.

Ви стоиме на располагање за сите прашања на овие две е-маил адреси - sales@sprint-solutions.com, info@sprint-solutions.com, на facebook страната (https://www.facebook.com/myshop.mkd/) или на тел. број  02 2666 758.

Плаќањето е обезбедено со софтвер специјализиран за интернет продавници, овозможено од Комерцијална Банка ад Скопје.

Контакт

  • 02 266 6758
  • sales@sprint-solutions.com info@sprint-solutions.com

Facebook

MyShop © 2021. UKION SHOPS